Home Badania kliniczne

Badania kliniczne

Nasza placówka od wielu lat współpracuje z firmami i ośrodkami, które prowadzą badania kliniczne w zakresie diagnostyki i terapii różnych jednostek chorobowych, głównie onkologicznych i neurologicznych. Dzięki najwyższej klasy sprzętowi (SPECT-CT oraz PET-CT),  wykwalifikowanemu personelowi, szybszej dostępności terminów badań diagnostycznych, jak również spełnianiu wszelkich wymogów związanych ze standardami GCP (Good Clinical Practice), w tym ze sprawnym i bezpiecznym transferowaniem zdigitalizwowanych wyników badań, Nukleomed cieszy się zaufaniem współpracujących lekarzy i podmiotów partnerskich. 

W chwili obecnej wykonujemy badania scyntygraficzne i PET-CT oraz leczymy radioizotopami pacjentów będących uczestnikami ponad stu badań klinicznych.

Cieszy nas, że bierzemy aktywny udział we wprowadzaniu innowacyjnych technik diagnostycznych i procedur terapeutycznych.

Ośrodki oraz lekarze zainteresowani współpracą proszeni są o kontakt z biurem Nukleomed pod numerem telefonu 22 610-24-97 lub przez formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie internetowej.